Incident

IZBODEN MLADIĆ U BEOGRADU! Krvavi obračun u Rakovici: Hitno prebačen u bolnicu, policija traga za napadačem!

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Kurir.rs/Mihajlo Pavlović
U beogradskom naselju Rakovica večeras je izboden mlađi muškarac u Ulici patrijarha Joanikija. Policija i Hitna pomoć intervenisale su nakon prijave, a u toku je istraga radi utvrđivanja svih okolnosti napada i identifikacije napadača

U beogradskom naselju Rakovica večeras je došlo do ozbiljnog incidenta kada je, prema prvim informacijama, mlađi muškarac izboden oštrim predmetom u Ulici patrijarha Joanikija.

Prema prvim informacijama, policiji je u 23.25 časova prijavljeno da je mlađe, za sada nepoznato muško lice, napadnuto i izbodeno oštrim predmetom.

Više policijskih patrola odmah je upućeno na teren kako bi osigurale lokaciju i započele uviđaj. Lekarska ekipa Hitne pomoći takođe je brzo stigla na adresu kako bi pružila prvu pomoć povređenom mladiću.

Detalji o stepenu povreda žrtve, kao i motivima ovog brutalnog napada, trenutno nisu zvanično potvrđeni. Policija intenzivno radi na utvrđivanju svih okolnosti koje su dovele do ovog krvavog pira, kao i na lociranju i identifikaciji napadača.

Kurir.rs/Telegraf