iskreno

MARKO BOJKOVIĆ IZJAVOM "ZAPALIO" SRBIJU! Oglasio se MMA borac!

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Kurir Televizija
Marko Bojković komentariše uspeh Miloša Janičića koji je potpisao za UFC, ističući važnost podrške među borcima iz regiona.

Marko Bojković oglasio se nakon što je njegov veliki rival Miloš Janičić potpisao ugovor sa UFC-om, najjačom MMA organizacijom na svetu.

Janičić je napravio najveći korak u dosadašnjoj karijeri, a zbog poznatog sportskog rivaliteta između njega i Bojkovića, izjava srpskog borca posebno je privukla pažnju.

Ipak, Bojković je pokazao veliko poštovanje prema uspehu borca iz regiona i poručio da mu je drago zbog svakoga ko uspe da dođe do UFC-a.

- Drago mi je zbog svakog borca iz regiona koji je potpisao za UFC. Oni su dokaz i motivacija svima nama da je taj UFC i te kako dostižan za sve koji rade i trude se - rekao je Bojković za Sport.

On je zatim dodao da takmičarski rivalitet ne sme da preraste u sujetu, već da uspeh drugih treba da bude dodatna motivacija.

- Nadam se da će još naših boraca da potpiše za UFC. Takmičarske svađe i prepirke su jedno, ali nikada ne treba biti sujetan i ljubomoran na tuđi uspeh. Time se vodim i stvarno od srca želim i Milošu i svima da te noći izađu kao pobednici - poručio je Bojković.

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

00:29
MMA borbe u Beogradu, u režiji FNC Izvor: Kurir sport