RONALDOVA HAUBICA: Pogledajte golčinu fudbalera Reala!

Fudbaler Reala je na meču protiv Betisa postigao fenomenalan gol

> 08:30h

SEVILJA - Najbolji fudbaler sveta Kristijano Ronaldo postigao je fantastičan gol na utakmici 20. kola španske Primere protiv Betisa u Sevilji. Ronaldo je u 10. minutu doveo svoj tim u vođstvom fenomenalnim golom sa oko 30 metara. Portugalac je ovim golom dokazao da je zasluženo dobio Zlatnu loptu za najboljeg igrača sveta. Ovo je bio je 70. gol Ronalda u karijeri van 16 metara.

Real je na kraju pobedio s 5:0. Golove su pored Ronalda postigli Bejl u 25, Benzema u 45, Di Marija u 62. i Morata u 90. minutu. Prvi stručnjak Reala Karlo Anćeloti ostvario je 500. pobedu u trenerskoj karijeri na meču protiv Betisa. Real je posle ovog trijumfa skupio 50 bodova koliko imaju i Barselona i Atletiko. Barselona će u nedelju gostovati Levanteu, a Atletiko će dočekati Sevilju.

Elče je pobedio Rajo Valjekano s 2:0. Granada i Osasuna igrali su bez golova. Espanjol je pobedio Seltu s 1:0.