Rimljani 6 bodova iza Juventusa

VUČICA GAZI: Ljajić strelac u pobedi Rome nad Veronom

Roma je u gostima nadigrala Veronu s 3:1, a prvi gol za Rimljane postigao je Adem Ljajić

> 23:26h

VERONA - Fudbaleri Rome pobedili su u gostima ekipu Veronu rezultatom 3:1 (1:0) u meču 21. kola italijanske Serije A. Roma je povela u poslednjim trenucima prvog poluvremena golom srpskog internacionalca Adema Ljajića. Ovo je bio peti gol srpskog internacionalca na 17 utakmica ove sezone.

Na 1:1 izjednačio je Emil Halfredson u 49. minutu. Žervinjo je u 60. minutu povisio na 2:1, a konačan rezultat postavio je kapiten "vučice" Frančesko Toti u 83. minutu. Ljajić je bio u startnoj postavi Rome, ali je zamenjen u 64. minutu. Boško Janković presedeo je ceo meč na klupi za rezerve u ekipi Verone. Roma se nalazi na drugom mestu na tabeli sa 50 bodova, dok prvoplasirani Juventus ima 56. Verona je ostala na šestoj poziciji sa 32 poena.