Premijer liga

I STOUK RAZBIO ŠAMPIONA: Adam se osvetio Junajtedu

Čarli Adam, koji je nekada igrao za Liverpul, sa dva gola naneo osmi poraz šampionu Premijer lige

> 22:14h

Golovima bivšeg fudbalera Liverpula Čarlija Adama, Stouk je prvi put od 1984. godine porazio Mančester junajted (2:1) i četu trenera Dejvida Mojesa osmi put u sezoni ostavio bez bodova.

Adam je kod prvog pogotka imao dosta sreće, pošto je nakon njegovog udarca lopta pogodila Kerika i matirala nesrećnog De Heu, za 1:0 nakon prvih 45 minuta. Nadu u potpuni preokret gostima je vratio Robin van Persi u drugom minutu nastavka, ali je samo pet minuta kasnije Čarli Adam sa ivice šesnaesterca ubio pauka na junajtedovom golu.

Njukasl - Sanderlend 0:3 Vest Hem - Svonsi 2:0 Kardif - Norič 2:1 Everton - Aston Vila 2:1 Fulam - Sautempton 0:3 Hal - Totenhem 1:1 Stouk - Mančester junajted 2:1