Viljareal se držao do 82. minuta

BARSA JEDVA DO POBEDE: Rezervista Sandro doneo trijumf Kataloncima

Jedini gol na utakmici postigao je mladi Sandro Ramirez u 82. minutu. On je u igru ušao u 70. minutu, pošto je zamenio Pedra

> 05:14h

MADRID - Fudbaleri Barselone pobedili su u gostima ekipu Viljareala 1:0 u meču drugog kola španske Primere. Jedini gol na utakmici postigao je mladi Sandro Ramirez u 82. minutu. On je u igru ušao u 70. minutu, pošto je zamenio Pedra.

Barselona je dominirala tokom celog meča, a do trijumfa je stigla u tek u finišu. U prvom poluvremenu najbolje prilike za goste imali su Mesi i Pike, ali su bili neprecizini. U drugom poluvremenu prvu šansu imali su domaći kada je fudbaler gostiju Matije nespretnom intervencijom pogodio stativu. Usledila je inicijativa gostiju, a ispromašivali su se Pike i Nejmar. Mesi je u 82. minutu proigrao Sandra, kome nije bilo teško da loptu pošalje u praznu mrežu. Srpski reprezentativac Antonio Rukavina bio je na klupi za rezerve Viljareala. Barselona je prva na tabeli sa šest bodova.