Spektakl

(VIDEO) POBEDA CRVENO-BELIH: Fudbaleri Zvezde savladali Borac u Banjaluci

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Borca rezultatom 2:1 u prijateljskom meču u Banjaluci

> 09:22h

BANJALUKA - Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Borca rezultatom 2:1 u prijateljskom meču u Banjaluci. Aktuelni šampion Srbije nastupio je bez reprezentativaca, a šansu su dobili uglavnom igrači iz Zvezdine škole.

Sva tri pogotka viđena su već u prvom poluvremenu. Crvena zvezda je povela u 12. minutu golom 19-godišnjeg Mihaila Ristića, da bi Đorđe Despotović, posle prodora Darka Lazovića, duplirao tu prednost u 32. minutu.

Konačan rezultat postavio je Kostić u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

Prijateljski duel u Banjaluci obeležila je i sjajna koreografija navijača Crvene zvezde koji su na transparentom na severnoj tribini posleli jasnu poruku - "Republika je naša to dobro znate".