"Farmaceuti" nemoćni

(VIDEO) BAJERNOVA SEZONA IZ SNOVA: Gol i jubilej Riberija za 11. pobedu Bavaraca

Bajern je pobedio Leverkuzen golom Riberija u 51. minutu

> 00:00h

MINHEN - Fudbaleri Bajerna pobedili su u Minhenu ekipu Bajer Leverkuzena 1:0 u meču 14. kola Bundeslige. Prvu šansu na utakmici imali su gosti u 3. minutu preko Belarabija, ali je odbrana Bajerna zaustavila njegov udaraca. Do kraja prvog poluvremena nije bilo šansi pošto se uglavnom igralo na sredini terena. Bajern je do vođstva, a kako se na kraju ispostavilo i pobede stigao u 51. minutu. Riberi je sjajnim udarcem levom nogom pogodio mrežu gostiju. Bio je ovo 100. gol francuskog fudbalera u dresu Bajerna. Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata, iako su domaći fudbaleri propustili nekoliko šansi. Bajern je prvi na tabeli sa 36 bodova, dok je Leverkuzen četvrti sa 23.