Aston Vila meč završila sa fudbalerom manje

(VIDEO) ĐAVOLI SE PROVUKLI NA VILA PARKU: Falkao doneo bod Junajtedu

> 12:08h

BIRMINGEM - Fudbaleri Aston Vile i Mančester junajteda igrali su bez pobednika, 1:1 (1:0) u 17. kolu Premijer lige. Domaći su poveli golom Bentekea u 18. minutu, a izjednačio je Falkao u 53.

Aston Vila je od 65. minutu igrala sa fudbalerom manje, pošto je isključen Agbonlahor.

Sautempton je pobedio Everton 3:0. Domaći su do trijumfa stigli autogolom Lukakua u 38, Pelea u 65. i Jošide u 82. minutu. Srpski reprezentativac Dušan Tadić nije bio u timu Sautemptona. Totenhem je na svom terenu pobedio Barnli 2:1, dok je Vest Hem bio bolji od Lestera 2:0. Kvins Park Rendžers je nadigrao Vest Bromvič 3:2, dok je Svonsi u gostima bio bolji od Hala 1:0. Mančester siti je ranije danas pobedio Kristal Palas 3:0. Čelsi i Mančester siti imaju po 39 bodova, a Mančester junajted je treći sa 32.