Mesi i Suarez vodili Katalonce do novog trijumfa

(VIDEO) PUKLA PETARDA: Barselona raznela Đukićevu Kordobu

Barselona se trenutno nalazi na drugom mestu na tabeli sa 38 bodova, dok prvoplasirani Real ima 39

> 00:00h

BARSELONA - Fudbaleri Barselone pobedili su na Nou Kampu ekipu Kordobe rezultatom 5:0 (1:0) u meču 16. kola španske Primere. Barselona je u vođstvo došla u drugom minutu golom Pedra. Na 2:0 povisio je Luis Suarez u 52. minutu. Đerar Pike je u 80. postigao treći gol za Barselonu, a onda su usledila dva gola Lionela Mesija u 82. i 92. minutu. Za goste je ceo meč odigran srpski fudbaler Aleksandar Pantić.

Barselona se trenutno nalazi na drugom mestu na tabeli sa 38 bodova, dok prvoplasirani Real ima 39. Kordoba, koju sa klupe predvodi srpski stručnjak Miroslav Đukić, nalazi se na pretposlednjem mestu sa samo 11 bodova.