Emenikea ne vole pristalice plavo-žutih

(VIDEO) SPREČIO GA TRENER: Fudbaler Fenerbahčea hteo da ode sa terena zbog zviždanja navijača!

Emenike je u prvom poluvremenu promašio veliku šansu, a onda su navijači počeli da ga vređaju

> 00:08h

ISTANBUL - Fudbaler Fenerbahčea Nigerijac Emanuel Emenike hteo je da napusti utakmicu protiv gradskog rivala Bešiktaša pošto su ga navijači izviždali posle jedne promašene šanse. Emenike je u prvom poluvremenu promašio veliku šansu, a onda su navijači počeli da ga vređaju. On je skinuo dres i uputio se ka svlačionici. Međutim, krajnjim naporom trener Ismail Kartal je uz pomoć nekoliko igrača uspeo Nigerijca da vrati na teren. Navijači su nastavili da vređaju Emenikea, koji je ipak zamenjen u poluvremenu. Fenerhabče je pobedio 1:0 golom Soua u 91. minutu.