Radovali se Ivanović i Matić

(VIDEO) ČELSI POBEDIO, ALI MU SLAVU UZEO ČARLI ADAM: Fudbaler Stouka dao gol sa 60 metara

"Plavci" savladali Stouk 2:1 i nastavio da "gazi" ka tituli

> 03:00h

Fudbaleri Čelsija nastavili su da gaze ka titulu, jer su u utakmici 31. kola engleske Premijer lige na Stamford bridžu pobedili Stouk 2:1 (1:1).

"Plavci" sada imaju 70 bodova, odnosno sedam više od Arsenala, od koga imaju dva meča manje, i osam bodova više od Mančester sitija, od koga imaju jednu utakmicu manje. Stouk je ostao u sredini tabele sa 42 boda.

Meč na Stamford bridžu, međutim, neće ostati upamćen po pobedili Čelsija koliko po spektakularnog golu igraća Stouka Čarlija Adama, koji je mrežu Tiba Kurtoe zatresao udarcem sa 60 metara! Ipak, taj pogodak nije bio dovoljan ni za bod.

Tim Žozea Murinja poveo je u 39. minutu preko Edena Azara iz penala, Adam je izjednačio u 44. minutu, a konačan rezultat postavio je Loik Remi u 62. minutu na asistenciju Azara posle velike greške golmana Asmira Begovića.

Ceo meč za ekipu Čelsija odigrali su srpski internacionalci Branislav Ivanović i Nemanja Matić.