"Panceri" ubedljivi

(VIDEO) ŠTA ĆE ANA DA MU KAŽE: Amater odbranio penal Švajniju, Nemci razbili Gibraltar

Nemačka je lako i ubedljivo došla do pobede protiv amatera iz Gibraltara, iako je posle pvog poluvremena vodila sa "samo" 1:0.

> 00:00h

Fudbalska reprezentacija Nemačke pobedili su selekciju Gibraltara sa 7:0 u meču D grupe kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2016. godine. Nemačka je lako i ubedljivo došla do pobede protiv amatera iz Gibraltara, iako je posle pvog poluvremena vodila sa "samo" 1:0. Nemci su već u 10. minutu mogli do vođstva, ali je Perez odbranio penalu kapitenu nemačke reprezentacije Bastijanu Švajnštajgeru.

Nemci su ipak poveli u 28. minutu golom Širlea, koji se upisao u strelce u 65. i 71. minutu. Golove su još dali Kruse u 47. i 81, Gundogan u 51. i Belarabai u 57.
Poljska je pobedila Gruziju 4:0, dok su Irska i Škotska igrale bez pobednika, 1:1. Poljska je prva na tabeli sa 14 bdoova, dok je Nemačka druga sa 13.