Kakva golčina Janke

(VIDEO) KAPELO U PROBLEMU: Austrijanci šokirali Ruse, Vilšir i Runi srušili Slovence

Jedini gol na utakmici postigao je Janko u 33. minutu

> 14:32h

Fudbalska reprezentacija Austrije pobedila je u gostima selekciju Rusije 1:0 u meču grupe G kvalifikacija za EP 2016. godine. Jedini gol na utakmici postigao je Janko u 33. minutu. Lihtenštajn i Moldavija igrali su 1:1, dok će se večeras sastati Švedska i Crna Gora. Austrija je prva na tabeli sa 16 bodova.

Engleska je u gostima posle preokreta pobedila Sloveniju 3:2 u grupi E. Slovenija je povela golom Novakovića u 37. minutu, a izjednačio je Vilšir u 57. Isti igrač je povisio na 2:1 u 73. minutu, a Slovenci su izjednačili preko Pečnika u 84. Konačan rezultat postavio je Runi u 86. minutu. Estonija je pobedila San Marino 2:0, dok će kasnije večeras igrati Litvanija i Švajcarska. Prvo mesto na tabeli drži Engleska sa 18 bodova. Ukrajina je u grupi C pobedila Luksemburg 3:0, dok će večeras igrati Belorusija - Španija i Slovačka - Makedonija.