Nekulturno ponašanje Portugalca

(VIDEO) BIZARNA SCENA U ZAGREBU: Sudija isključio igrača zbog srednjeg prsta navijačima

Mačado je prilikom izmene nepristojno gestikulirao prema navijačima kluba za koji nastupa, što se nije dopalo glavnom sudiji meča

> 10:34h

Fudbaler Dinama iz Zagreba Paulo Mačado isključen je u prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Moldea iz bizarnog razloga.

Portugalac je prilikom izlaska sa terena zbog izmene nepristojno gestikulirao pokazujući srednji prst prema domaćoj publici koja ga je "nagradila" zvižducima. Kada je seo na klupu za rezerve prišao mu je glavni sudija meča Serž Gumijeni iz Belgije i pokazao crveni karton.

Mačado je prilikom odlaska u svlačionicu ponovo zaradio salve zvižduka od publike, očigledno nezadovoljne njegovim zalaganjem u meču protiv Norvežana.

Utakmici na stadionu u Maksimiru prisustvovalo je nešto manje od 10.000 gledalaca, a meč je završen nerešenim rezultatom 1:1. Dinamo je poveo u 18. minutu golom Enrikeza, da bi samo tri minuta kasnije Kamara izjednačio.