Šaljiva strana

(VIDEO) URNEBESNO: Zvezda Junajteda smislila novi trik za ometanje protivnika

Junajted je u 2. kolu Premijer lige slavio na gostovanju Aston Vili (1:0), a prilikom svakog prekida Darmijan je vodio veliku borbu sa štoperom domaćih Mikom Ričardsom

> 07:28h

Fudbaler Mančester Junajteda Mateo Darmijan smislio je novi, originalni način za narušavanje koncentracije protivničkih igrača tokom prekida.

Junajted je u 2. kolu Premijer lige slavio na gostovanju Aston Vili (1:0), a prilikom svakog prekida Darmijan je vodio veliku borbu sa štoperom domaćih Mikom Ričardsom. U 37. minutu je italijanski reprezentativac imao sreće što je prošao bez kazne nakon što je u šesnaestercu uhvatio Ričardsa za vrat.

U drugom poluvremenu je, pak, odlučio omesti Ričardsa na potpuno drugačiji način. Pokazivao mu je da ima nešto na licu, a dok se zbunjeni Englez brisao, lopta je letela prema kaznenom prostoru.

Darmijanov trik je postao hit na društvenim mrežama, a ni Ričards mu nije ništa zamerio već su se korektno rukovali posle utakmice.