Mora da se obuzda

(VIDEO) OPET GLUPOST MITROVIĆA: Prošli put požuteo za 11, sada za manje od 90 sekundi

Fudbaleri Njukasla su poraženi od Svonsija 2:0, a meč su završili sa deset igrača

> 02:26h

Njukasl je izgubio na gostovanju u Svonsiju (2:0), a utakmicu drugog kola fudbalske Premijer lige je završio sa desetoricom igrača.

Crveni karton, odnosno drugi žuti i isključenje u 41. minutu zaradio je fudbaler gostiju Deril Janmat i već tada je bilo jasno da od iznenađenja u Svonsiju neće biti ništa. Aleksandar Mitrović koji je bio na klupi nije mogao da promeni mnogo toga. Ušao je u igru u 82. minutu umesto Gabrijela Obertana, a uspeo je opet da zaradi žuti karton posle samo 90 sekundi i to zbog svađe sa protivničkim igračem.

Domaći su poveli već u devetom minutu preko Bafetimbija Gomisa. Pobedu ekipe Svonsija potvrdio je Andre Aju kojem je to bio drugi premijerligaški gol u isto toliko utakmica.

Andre Ayew Goal Swansea 2 - 0 Newcastle Premier... by goals5