Primera

(VIDEO) SUDIJA POGURAO REAL: Granadi poništen čist gol, Benzema spasao Madriđane

Francuski napadač je iskoristio odličan centaršut Iska sa leve strane i glavom zatresao mrežu golmana Fernandeza

> 23:42h

Fudbaleri Reala iz Madrida pobedili su na domaćem terenu Granadu sa 1:0 (0:0) u utakmici 4. kola španske Primere.

Madriđani su teže nego što se očekivalo došli do trećeg trijumfa u šampionatu, pogotkom Karima Benzeme u 55. minutu. Francuski napadač je iskoristio odličan centaršut Iska sa leve strane i glavom zatresao mrežu golmana Fernandeza.

Fudbaleri Granade sigurno će biti nezadovoljni suđenjem posle utakmice jer im je neopravdano, zbog ofsajd pozicije, poništen regularan gol Jusufa El Arabija u 20. minutu.

Pored toga gosti su imali bolje prilike pred golom Reala, ali nisu uspeli da ih iskoriste i prirede iznenađenje. Real je sa nova tri boda bar privremeno preuzeo prvo mesto od Barselone, koja u nedelju dočekuje Levante.

Rezultati i strelci: Real - Granada 1:0 (Benzema 55) Petak:

Hetafe - Malaga 1:0 (Šćepović 2)