Zanimljivo kolo u Premijer ligi

(VIDEO) LISICE GAZE REDOM: Lester iskoristio kiks Sitija i ponovo preuzeo prvo mesto

Fudbaleri Lestera vratili su se na prvo mesto tabele Premijer lige, pošto su u gostima pobedili Svonsi 3:0, u 15. kolu Premijer lige.

> 00:48h

Sva tri gola za Lester postigao je Rijad Mahrez, što znači da je golgeterska serija Džejmija Vardija završena na 11 rekordnih uzastopnih utakmica u kojima se upisivao u strelce.

Drugo mesto preuzeo je Arsenal pobedom protiv Sanderlenda 3:1. Golove za Arsenal postigli su Kempbel u 33, Žiru u 63. i Remzi u 93. minutu. Gosti su do jedinog pogotka stigli autogolom Žirua u 45. minutu.
Mančester junajted i Vest Hem su igrali bez golova, dok je Votford pobedio Norič 2:0. Vest Bromvič i Totenhem igrali su 1:1, kao i Sautempton i Aston Vila. Stouk je ranije danas pobedio Mančester siti 2:0. Prvo mesto preuzeo je Lester sa 32 boda, dok je Arsenal drugi sa 30.