Kako će reagovati Berluskoni?

(VIDEO) LUKA TONI ŠOKIRAO ROSONERE: I poslednjeplasirana Verona remizirala sa Mihinim Milanom

Fudbaleri Milana i Verone igrali su bez pobednika, 1:1 u meču 16. kola italijanske Serije A.

> 00:32h

Ovo je drugi remi Milana za nedelju dana čime su razočarali navijače, pogotovo kada se zna da su igrali sa dva poslednjeplasirana tima iz Serije A, Karpijem i Veronom. Milan je poveo u 52. minutu golom Bake. Nije se dugo čekalo na izjednačenje. De Jong je skrivio penal zbog čega je dobio direktan crveni karton, a precizan sa bele tačke bio je Toni u 56. minutu. Boško Janković igrao je za Veronu od 78. minuta.

Milan je sedmi na tabeli sa 25 bodova, a čak 11 manje od prvoplasiranog Intera. Posle drugog uzastopnog remija ponovo je uzdrmana pozicija trenera Milana Siniše Mihajlovića. Verona je ubedljivo poslednja sa samo sedam bodova. Kjevo je pobedio Atalantu 1:0, dok je Empoli lako savladao Karpi 3:0.