Zanimljivo veče u NBA ligi

(VIDEO) SRBI DOBIJAJU ŠANSU NA KAŠIČICU: Bjelica bez učinka, Marjanović pogodio i oduševio navijače

Košarkaši San Antonija na svom terenu pobedili su Indijanu 106:92 u noćašnjem meču NBA lige.

Košarka
> 00:24h

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Leonard sa 24 poena. Srpski reprezentativac Boban Marjanović proveo je na terenu dva minuta, a za to vreme postigao je dva poena i imao dva skoka i jednu blokadu. U poraženoj ekipi istakao se Staki sa 16 poena.

Boston je na svom terenu pobedio Minesotu 113:99. U redovima ekipe iz Bostona najbolji je bio Olinik sa 19 poena. Kod gostiju, najefikasniji je bio Vigins sa 26 poena. Srpski reprezentativac Nemanja Bjelica imao je jednu asistenciju za 4,5 minuta u igri. On nije uspeo da se upiše u strelce, čak treći meč zaredom. Posle odličnog početka sezone, Bjelica polako pada u drugi plan kod trenera Sema Mičela
U ostalim noćašnjim utakmicama NBA lige, postignuti su sledeći rezultati: Sakramento - Vašington 99:113, Orlando - Njujork 107:99, Portland - Atlanta 97:106, Bruklin - Čikago 105:102, Šarlot - Hjuston 95:102, Feniks - Juta 89:110 i Oklahoma - LA Klipers 100:99.