Nebu pod oblake

(VIDEO) KRISTIJANO SE OBRUKAO: Pogledajte Ronaldov veliki promašaj iz penala protiv Real Sosijedada

Fudbaler Real Madrida Kristijano Ronaldo obrukao se na utakmici sa Real Sosijedadom, ali je i sa dva gola pobedu svom timu od 3:1

> 23:26h

"Kraljevi" su se mučili da slome otpor gostiju iz San Sebastijana, a onda su u 23. minutu dobili penal.

Pri rezultatu 0:0 u kaznenom prostoru je oboren je Karim Benzema, a Ronaldo je, kao i obično, namestio loptu na "kreč". Međutim, najbolji igrač Reala je pucao visoko preko gola.

U finišu prvog poluvremena dosuđen je još jedan penal za Real, pošto je jedan igrač Sosijedada igrao rukom u svom šesnaestercu. Ronaldo je ponovo odlučio da izvede penal, a ovog puta je bio siguran.

Sosijedad je izjednačio u 49. minutu golom Brume. Na 2:1 povisio je Ronaldo u 67, a konačan rezultat postavio je Lukas u 86.
Ronaldo je sa dva gola postigao 514. pogodaka u karijeri i postao najbolji strelac u 21. veku. Real posle 17. kola ima 36 bodova.