Miroljubivo u Rimu

(VIDEO) SINIŠIN ŠOU NA OLIMPIKU: Mihajlović isključen, Milan izvukao bod protiv Rome

Fudbaleri Rome i Milana igrali su bez pobednika, 1:1 (1:0) u meču 19. kola italijanske Serije A.

> 16:36h

Roma je povela već u 4. minutu golom Rudigera. Do kraja prvog poluvremena nije bilo promene rezultata, a gosti su izjednačili u 50. minutu preko Kucke.

Trener Milana Siniša Mihajlović je isključen u 60. minutu pošto je iznerviran neverovatnim promašajem Kucke šutnuo flašicu sa vodom koja se nalazila pored terena. Sudija mu je pokazao put u tunel odakle je Mihajlović odgledao meč.

Italijanski mediji su pre ovog meča preneli da će srpski stručnjak da dobije otkaz ako ne pobedi u Rimu, a u narednom periodu biće poznato da li će Mihajlović i dalje voditi Milan.

Inače, Mihajlović se po izlasku na teren srdačno pozdravio sa kapitenom Rome Frančeskom Totijem.

Roma je peta sa 34 boda, a Milan šesti sa 29.