Napoli siguran

(VIDEO) KIKS NEROAZURA: Karpi sa igračem manje šokirao Inter u 92. minutu

Fudbaleri Intera i Karpija igrali su bez pobednika, 1:1 u meču 21. kola italijanske Serije A.

> 02:40h

Inter je poveo u 39. minutu golom Palasija, a gosti su do izjedačenja stigli golom Lasanje u 92. Karpi je meč završio sa igračem manje, pošto je u 83. minutu isključen Paskuti.

Za Inter je ceo meč odigrao srpski reprezentativac Adem Ljajić, dok je golman Željko Brkić bio na klupi za rezerve u ekipi Karpija. Lacio je pobedio Kjevo 4:1, a u startnoj postavi Rimljana bili su Milan Biševac, Filip Đorđević i Sergej Milinković-Savić. Ivan Radovanović odigrao je ceo meč za Kjevo.
Napoli je u gostima pobedio Sampdoriju 4:2. Golove za lidera Serije A postigli su Iguain u 9, Insinje u 18, Hamšik u 60. i Mertens u 79. Strelci za domaći tim bili su Korea u 45. i Eder u 73. Palermo je pobedio Udineze 4:1, a Bolonja ekipu Sasuola u gostima 2:0. Fiorentina je bila bolja od Torina 2:0, dok su Verona i Đenova igrale 1:1. Napoli je prvi na tabeli sa 47 bodova.