Kakav meč u Madridu

(VIDEO) KRISTIJANOV POKER: Real pregazio Seltu sa 7:1 uz četiri golčine Ronalda

Fudbaleri Reala pobedili su na svom terenu ekipu Selte 7:1 u meču 28. kola Primere.

> 19:06h

Igrači Reala odigrali su neverovatan meč, a briljirao je Kristijano Ronaldo koji je postigao četiri fantastična gola. Portugalac se u strelce upisao u 50, 58, 64. i 76. minutu. Golove za Real još su dali Pepe u 41, Hese u 77. i Bejl u 81. minutu. Jedini strelac za goste bio je Aspas u 62. minutu. Srpski fudbaler Nemanja Radoja igrao je za Seltu od 35. minuta.

Ronaldo je sa ova četiri gola izbio na prvo mesto liste strelaca Primere, sa 27 pogodaka, dva više od Luisa Suaresa iz Barselone. Na trećem mestu, sa po 19 golova nalaze se Karim Benzema i Lionel Mesi, koji je u petak postigao het-trik u trijumfu nad Rajo Valjekanom.
Real je treći na tabeli sa 60 bodova, dok je Selta šesta sa 42.