Novi trijumf kraljevskog kluba

(VIDEO) LUDNICA NA KANARIMA: Kazemiro doneo pobedu Realu u 89. minutu

Fudbaleri Real Madrida pobedili su u gostima ekipu Las Palmasa 2:1 (0:1) u 29. kolu španske Primere.

> 04:50h

Real je poveo golom Ramosa u 24. minutu. Domaći su izjednačili golom Hoze Vilijana u 87. minutu. Pobedu "kraljevskom klubu" doneo je Kazemiro u 89. minutu. Real je meč završio sa igračem manje, pošto je u 90. minutu isključen Ramos.

Barselona je prva na tabeli sa 75 bodova, dok je Atletiko drugi sa 67, dok je Real treći sa 63. Las Palmas je pre ovoga bio u seriji od tri uzastopne pobede, pomoću kojih je pobegao iz opasne zone. Sada se nalazi na 15. mestu, sa četiri boda više od ekipa iz zone ispadanja. Levante je ranije danas pobedio Valensiju 1:0, dok je Sevilja bila bolja od Viljareala 4:2. Bilbao je na svom terenu pobedio Betis 3:1.