Navijači traže povratak Siniše Mihajlovića

(VIDEO) NOVA BLAMAŽA ROSO-NERA: Milan sa penala izvukao bod u 92. minutu protiv fenjeraša!

Fudbaleri Milana i Frozinonea igrali su 3:3 (0:2) u meču 36. kola italijanske Serije A.

> 15:50h

Golove za goste postigli su Paganinin u drugom, Kragl u 44. i Dionizi u 54. minutu. Pogotke za Milan dali su Baka u 50, Antoneli u 74. i Menez sa penala u 92. minutu. Inače, Mario Baloteli nije iskoristio penal za Milan u 49. minutu.

Milan je novim porazom ponovo razočarao navijače. Ekipa je od smene Siniše Mihajlovića pobedila Sampdoriju, a potom nije uspela da ostvari trijumf protiv tri najgora tima u Seriji A (Karpi, Verona i Frozinone). Milan je sedmi na tabeli sa 54 boda, dok je Frozinone 19. sa 31. Juventus je na svom terenu pobedio Karpi 2:0 golovima Hernanesa u 42. i Zaze u 80. minutu. Torinski klub je iskoristio ovu pobedu da sa svojim navijačima proslavi novu titulu. Juventus je osvojio 88 bodova, dok je Karpi 18. sa 35. Palermo je na svom terenu pobedio Sampdoriju 2:0, a Sasuolo ekipu Verone 1:0. U meču Empoli - Bolonja nije bilo golova.