Novosadski crveno-beli slavili u Humskoj

(VIDEO) OČAJNI CRNO-BELI: Partizan konačno postigao gol iz igre, ali ponovo izgubio od Vojvodine

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Beogradu ekipu Partizana 3:1 (2:0) u meču 3. kola Superlige Srbije.

> 00:00h

Golove za Vojvodinu postigli su Meleg u šestom, Paločević u 29. i Trifunović u 76. minutu. Jedini strelac za Partizan bio je Božinov u 63. minutu. Partizan je zabeležio i drugi poraz u domaćem šampionatu, a crno-beli su trenutno pri dnu tabele sa samo jednim bodom. Klub iz Humske je tek na petom zvaničnom meču postigao gol iz igre, ali je ponovo poražen. Partizan ove sezone nema nijednu pobedu. U Superligi je igrao 0:0 sa Bačkom, a izgubio je od Napretka i sada Vojvodine. Crno-beli su dva puta igrali bez golova sa poljskim Zaglebjem u kvalifikacijama za Ligu Evrope, a posle penala su eliminisani iz ovog takmičenja. Ekipa Vojvodine koja je umorna od puta iz Belorusije i duela sa Dinamom lako je izašla na kraj sa Partizanom, koji je ponovo prikazao bledu igru. Izgleda da ni promena trenera ne daje rezultate, a Marko Nikolić će imati težak zadatak u nastavku šampionata. Tokom meča navijači Partizana su konstantno skandirali "Uprava napolje". Vojvodina je na trećem mestu sa šest bodova uz meč manje, dok je Partizan 12. sa samo jednim bodom. Partizan će u narednom kolu gostovati Javoru, a Vojvodina će igrati sa Napretkom u Kruševcu.

90+3. minut - Kraj utakmice 90. minut - Utakmica je produžena za 3 minuta 85. minut - Vojvodina mirno privodi meč kraju 80. minut - Šansa za Leonarda Ilić prosleđuje do Leonarda, koji šutira pored gola 76. minut - Trifunović pogađa za 3:1! Nova greška odbrane Partizana, a Trifunović posle kontre pogađa za 3:1!

73. minut - Odbrana Šaranova Meleg izlazi sam ispred Šaranova, a golman Partizana ponovo brani
69. minut - Kakva šansa za Vojvodinu Neverovatan promašaj igrača Vojvodine Miloša Trifunovića. Izašao je sam ispred Šaranova, ali je šutirao pored gola
65. minut - Nova šansa za Božinova Nova šansa za crno-bele. Božinov šutira makazicama, a sa gol linije izbacuje Meleg 63. minut - Partizan smanjuje na 1:2 Konačno gol za Partizan. U strelce se upisuje Božinov
57. minut - Everton neprecizan Everton šutira sa oko 18 metara, ali je izborio korner
52. minut - Nekoliko kontroverznih odluka sudije Ilića
46. minut - Počelo je drugo poluvreme Dvostruka izmena u ekipi Partizana. Umesto Mihajlovića i Stevanovića ušli su Ilić i Đurđić

II poluvreme

45+3. minut - Kraj prvog poluvremena Stadionom se ori: "Uprava napolje", a igrači crno-belih su ispraćeni zvižducima na odmor. 45+1. minut - Mihajlović šutira preko gola Velika prilika za Partizan. Mihajlović sa oko 18 metara iz slobodnog udarca šutira preko gola
44. minut - Kakva šansa za Vojvodinu Trujić je imao veliku priliku da kazni promašaj Božinova, ali je Šaranov zaustavio njegov udarac 43. minut - Nova prilika za Božinova Velika prilika za Božinova. Njegov šut zaustavlja golman Vojvodine
40. minut - Igrači Partizana prave veliki broj grešaka Partizan i dalje ima inicijativu, ali ništa od promene rezultata. Velika prilika za goste
33. minut - Nova prilika za Vojvodinu Nova šansa za goste. Trujić iz slobodnog udarca šutira pored gola. Navijači Partizana skandiraju: Uprava napolje!
29. minut - Vojvodina vodi 2:0! Novi šok za crno-bele. Paločević je postigao gol za Vojvodinu
20. minut - Partizan napada, Vojvodina preti iz kontranapada Partizan ima inicijativu, ali crno-beli bez prave šanse. Partizan ima veći posed lopta, a Vojvodina preti iz kontranapada

10. minut - Božinov pogađa stativu Radović je posle velike greške Puškarića dobro centrirao, a Božinov je sa oko 10-ak metara pogodio stativu

6. minut - Vojvodina vodi! Vojvodina je povela golom Melega. On je prevario odbranu Partizana i pogodio mrežu crno-belih
1. minut - Utakmica je počela Sastavi timova: PARTIZAN: Šaranov - Vulićević, Gogua, Balažic, Bogosavac - Everton, Brašanac - Mihajlović, Stevanović, Radović - Božinov. VOJVODINA: Kordić - Miletić, Kovačević, Puškarić, Antić - Mićić, Paločević, Meleg - Babić, Malbašić i Trujić.