Utakmica za pamćenje

(VIDEO) KLOP POKORIO LONDON: Liverpul u ludom i spektakularnom meču pobedio Arsenal

Fudbaleri Liverpula pobedili su u Londonu ekipu Arsenala 4:3 (1:1) u meču prvog kola Premijer lige.

> 20:26h

Arsenal je poveo golom Volkota u 31. minutu. On dva minuta ranije nije iskoristio penal. Na 1:1 izjednačio je Kutinjo u poslednjim trenucima prvog poluvremena. Lalana je u 49. minutu povisio na 2:1 za Liverpul, a sedam minuta kasnije bilo je 3:1 za goste. U strelce se ovog puta ponovo upisao Kutinjo.

Mane je u 63. minutu uvećao prednost Liverpula na 4:1. Arsenal je tada počeo da se budi. Prvo je Okslejd-Čembrlen u 64. minutu smanjio na 4:2, a konačan rezultat postavio je Čejmbers u 75.
Marko Grujić je ceo meč presedeo na klupi za rezerve, dok Lazar Marković nije bio u protokolu za ovaj meč.