Lisice konačno stigle do trijumfa

(VIDEO) ŠAMPION SLAVIO PO KIŠI: Sigurne pobede Lestera, Čelsija i Arsenala

Fudbaleri Čelsija pobedili su na svom terenu ekipu Barnlija 3:0 u meču 3. kola Premijer lige.

> 01:38h

Golove za Čelsi postigli su Azar u 9, Vilijan u 41. i Mozes u 89. minutu. Bane Ivanović i Nemanja Matić odigrali su ceo meč za Čelsi.

Aktuelni šampion Premijer lige, Lester konačno je stigao do pobede. "Lisice" su na svom terenu pobedile Svonsi. Golove za Lester postigli su Vardi u 32. i Morgan u 52. minutu. Marez je potom promašio penal za Lester, a gosti su do kraja smanjili na 2:1 golom Fera.
Arsenal je u gostima pobedio Votford 3:1. Golove za Arsenal dali su Kazorla sa penala u 9, Sančez u 40. i Ozil u 45. minutu. Jedini strelac za domaći tim bio je Pereira u 57. minutu.
Sautempton i Sanderlend igrali su 1:1, a Everton je pobedio Stouk 1:0. Kristal Palas i Burnmot igrali su 1:1, kao i Totenhem i Liverpul. Prvo mesto na tabeli drži Čelsi sa devet bodova.