Ukrajina i Island takođe igrali bez pobednika

TRI REMIJA U GRUPI I: Hrvatska i Turska bez navijača igrale 1:1, Kosovo izvuklo bod u Finskoj

Fudbalske reprezentacije Hrvatske i Turske igrale su 1:1 u meču prvog kola grupe I kvalifikacija za Svetsko prvenstvo koje će 2018. godine biti održano u Rusiji.

> 20:34h

Utakmica je odigrana u Zagrebu na Maksimiru bez prisustva navijača zbog kazne koju je ranije zaradila Hrvatska. Rakitić je doveo Hrvatsku u vođstvo sa penala u 43. minutu, a gosti su izjednačili golom Kalhanoglua u finišu prvog dela meča.

Ukrajina i Island igrali su 1:1. Gosti su poveli golom Finbogasona u 6. minutu, a izjednačio je Jarmolenko u 41. Domaći su mogli i do pobede, ali Konopljanka nije iskoristio penal u 83. minutu. Na klupi Ukrajinke na mestu selektora na zvaničnim mečevima debitovao je legendarni Andrej Ševčenko.
Finska i Kosovo igrali su u Turkuu 1:1. Finska je povela golom Arajurija u 18. minutu, a bod Kosovu doneo je Beriša sa penala u 58.