Šampion zaustavljen na svom terenu

(VIDEO) JARČEVI ODOLELI BAVARCIMA: Bajern remizirao sa Kelnom

Fudbaleri Bajerna i Kelna igrali su 1:1 u meču 6. kola Bundeslige.

> 01:16h

Bajern je poveo golom Kimiha u 40. minutu, a izjednačio je Modeste u 63. Miloš Jojić i Filip Mladenović presedeli su ceo meč na klupi za rezerve u ekipi Kelna.

Herta je pobedila Hamburger 2:0. Oba gola za domaći tim postigao je Ibišević u 29. i 70. minutu sa penala. Filip Kostić igrao je ceo meč za gostujući tim. Hofenhajm je u gostima pobedio Ingolštat 2:1, a Frajburg je bio bolji od Ajntrajta 1:0. Aleksandar Ignjovski je sedeo na klupi za rezerve u ekipi Frajburga, dok je Mijat Gaćinović bio na klupi Ajntrahta. Bajer Leverkuzen je pobedio Dortmund 2:0. Golove za Leverkuzen postigli su Mehmedi u 10. i Ćićarito u 79. minutu. Darmštat i Verder igrali su 2:2. Prvo mesto na tabeli drži Bajern sa 16 bodova.