Majstorije zvezde Barselone

(VIDEO) LEO SE IGRAO SA KOLUMBIJCIMA: Magični Mesi vodi Argentinu ka Rusiji!

Fudbaleri Argentine pobedili su na svom terenu ekipu Kolumbije 3:0 u meču 12. kola južnoameričkih kvalifikacija za SP 2018. godine u Rusiji.

> 19:22h

Argentinu je u vođstvo doveo Lionel Mesi golom u 10. minutu. On se posle dugog posta konačno upisao u strelce u dresu državnog tima. Na 2:0 povisio je Prato u 23. minutu na asistenciju Mesija, a konačan rezultat postavio Di Marija u 84. i to ponovo na asistenciju Mesija.

Čile je pobedio Urugvaj 3:1. Dva gola za Čile postigao je Sančez, a jednom se u strelce upisao Vargas. Jedini gol za goste postigao je Kavani u 17. minutu, dok Suarez nije iskoristio penal u 89.
Brazil je na gostovanju bio siguran protiv Perua 2:0. Golove za Brazil dali su Gabrijel Hesus u 58. i Augusto u 79. minutu.
Bolivija je pobedila Paragvaj 1:0, dok je Ekvador bio bolji od Venecuele, 3:0. Tabela: Brazil 27, Urugvaj 23, Ekvador 20, Čile 20, Argentina 19, Kolumbija 18, Paragvaj 15, Peru 14, Bolivija 7, Venecuela 5.