Murinjo ponovo isključen

(VIDEO) NOVI KIKS CRVENIH ĐAVOLA: Bilićev Vest Hem uzeo bod na Old trafordu, Arsenal pobedio Bornmut

Fudbaleri Mančester junajteda i Vest Hema igrali su 1:1 u meču 13. kola engleske Premijer lige.

> 23:36h

Vest Hem je poveo golom Sakoa u drugom minutu, a Zlatan Ibrahimović je u 21. minutu izjednačio. Menadžer Junajteda Žoze Murinjo isključen je u 34. minutu zbog šutiranja flašice.

Portugalac se prethodno iznervirao zato što je glavni sudija Džonatan Mos dao žuti karton Pogbi. Mos i Murinjo se ne vole, pošto je isti sudija prošle sezone isključio Portugalca na meču Čelsi - Vest Hem. Junajted je do kraja napadao, ali nije stvorio izgledniju priliku za postizanje gola.
Sautempton je pobedio Everton 1:0 golom Ostina u prvom minutu. Arsenal je pobedio Bornmut 3:1. Dvostruki strelac u pobedi londonskog tima bio je Aleksis Sančes u 12. minutu i prvom minutu sudijske nadoknade vremena. Gol za Arsenal postigao je i Teo Volkot u 53. minutu. Jedini strelac u Bornmutu bio je Kalum Vilson iz penala u 23. minutu.
Fudbaleri Stouka pobedili su na gostovanju Votford sa 1:0 autogolom golmana Eurelija Gomesa u 29. minutu. Prvo mesto na tabeli drži Čelsi sa 31 bodom, dok su Liverpul i Mančester siti imaju po 30. Arsenal je četvrti sa 28 bodova.