Golčina u produžetku

(VIDEO) SRBIN SPASAO MIHU: Evo kako je Adem Ljajić pocepao mrežu Pize i najavio pobedu Torina u Kupu

Srpski fudbaler Adem Ljajić postigao je strašan gol za Torino na utakmici šesnaestine finala Kupa Italije protiv drugoligaša Pize.

> 08:32h

Trener "bikova" Siniša Mihajlović izveo je kombinovan sastav koji se namučio na svom terenu sa drugoligašem.

Ljajić je u igru ušao u 62. minutu zamenivši drugog srpskog internacionalca, takođe bivšeg igrača Partizana, Sašu Lukića.

Posle 90 minuta nije bilo golova, pa su igrani produžeci, a Ljajić je mrežu gostiju pocepao sa oko 18 metara u 93. minutu. Taj pogodak je u potpunosti slomio goste, pa su fudbaleri Torina u nastavku postigli još tri gola i plasirali se u osminu finala - 4:0.