Srbin strelac za Đenovu

(VIDEO) NINKOVIĆ SE DŽABA RADOVAO: Đenova vodila 3:1, a onda Palermo posle drame slavio sa 4:3!

Fudbaleri Palerma pobedili su u gostima ekipu Đenove 4:3 u meču 17. kola italijanske Serije A.

> 14:04h

Golove za domaći tim postigli su Simeone u 4. i 57, kao i bivši igrač Partizana Nikola Ninković u 65. minutu.

Strelci za Palermo bili su Kvaison u 42, Goldaniga u 69, Rispoli u 88. i Trajkovski u 90. minutu. Đenova je meč završila sa fudbalerom manje, pošto je u 93. minutu isključen Perin. Ninković i Darko Lazović bili su u startnoj postavi i odigrali su ceo meč za Đenovu.
Đenova je trenutno na 12. mestu na tabeli sa 23 boda, dok je Palermo pretposlednji sa samo devet bodova. Lacio je na svom terenu pobedio Fiorentinu 3:1. Golove za domaći tim postigli su Keita u 23. (na asistenciju Sergeja Milinkovića-Savića), Bilja u 45. i Radu u 90. minutu. Jedini strelac za goste bio je Zarate u 65. minutu. Iličić nije iskoristio penal za Fiorentinu u 48. minutu.
Milinković-Savić odigrao je ceo meč za Lacio, dok je Dušan Basta bio na klupi za rezerve. Nenad Tomović je bio starter, nosio je kapitensku traku Fiorentine, zaradio je žuti karton, a zamenjen je u poluvremenu. Lacio je četvrti na tabeli sa 34 boda, dok je Fiorentina sedma sa 27.