Sevilja slavi Crnogorca

(VIDEO) BIVŠI PARTIZANOVAC U 92. MINUTU SRUŠIO REAL: Stevan Jovetić bacio u senku Ronalda

Fudbaleri Sevilje pobedili su ekipu Reala 2:1 (0:0) u meču 18. kola španskog prvenstva.

> 00:00h

Real je poveo golom Kristijana Ronalda u 67. minutu za penala.

Izjednačenje domaćem timu doneo je kapiten Reala Serhio Ramos autogolom u 85. minutu. Sevilja i Real su pre tri dana igrali, 3:3 u Kupu kralja, a Ramos je tada bio jedan od strelaca za "kraljevski klub".
Ramos je igrao u Sevilji pre nego što je došao u Real. Njemu su navijači Sevilje zviždali tokom celog meča.

Pobedu Sevilji doneo je bivši fudbaler Partizana Stevan Jovetić u 92. minutu. Jovetić je ušao u igru u 69. minutu.

Crnogorski reprezentativac je početkom godine stigao u Sevilju na pozajmicu iz Intera. Jovetiću je ovo drugi gol protiv Reala na dve utakmice protiv madridskog kluba.

Ovo je prvi poraz u sezoni u španskom prvenstvu. Real je ovako prekinuo seriju od 40 mečeva bez poraza. Real je prvi na tabeli sa 40 bodom uz meč manje, dok je Sevilja druga sa 39.