Crno-beli se oporavili posle poraza od Fiorentine

(VIDEO) SRBI SE NISU PROSLAVILI: Juventus lako pobedio Lacio, Džemaili srušio Mihin Torino

Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu u Torinu Lacio sa 2:0, u utakmici 21. kola Serije A.

> 00:00h

Juventus je poveo u petom minutu golom Paola Dibale, a konačan rezultat postavio je Gonzalo Iguain u 17. minutu. Domaći su bili bolji tokom cele utakmice, kontrolisali su igru, a jedinu šansu Lacio je imao preko Sergeja Milinković-Savića, koji je u 25. minutu sa poludistance šutirao pored leve stative. Do kraja utakmice Juventus je mogao da postigne još neki gol, ali su šanse propustili Leonardo Bonuči i Dibala.

Milinković-Savić je odigrao ceo meč za Lacio. Filip Đorđević je ušao u igru u 60. minutu, dok Dušan Basta nije bio ni na klupi za rezerve zbog povrede. Bolonja je sa 2:0 pobedila Torino, koji sa klupe vodi Siniša Mihajlović. Oba gola postigao je Džemaili u 43. i 83. minutu. Adem Ljajić je odigrao ceo meč za Torino, dok je Saša Lukić bio na klupi za rezerve.
Inter je u gostima pobedio Palermo 1:0. Jedini strelac za goste bio je Mario u 65. minutu.
Đenova i Krotone su igrali 2:2, dok je Sasuolo u gostima nadigrala Peskaru 3:1. Juventus je prvi na tabeli sa 48 bodova uz meč manje, dok Roma i Napoli imaju po 44.