Rekreativka na planetarnom šampionatu

(VIDEO) HIT NA SP: Ovo je skijašica sa Haitija, svi su se pitali da li će trku da završi pre mraka

Skijašica sa Haitija Selin Marti učestvovala je danas u veleslalomu na Svetskom prvenstvu u Sent Moricu i trku završila sa čak 42 sekunde zaostatka za pobednicom!

Ostali sportovi
> 00:00h

Simpatična Selin je policajka i instruktor skijanja, ali spada u rekreativce, a ne profesionalne skijaše. Ipak, dobila je šansu da se takmiči na planetarnom šampionatu u zemlji u kojoj živi, Švajcarskoj.

Ona je sijala od sreće posle završene trke iako će ostati upamćena po katastrofalnom rezultatu.

&feature=youtu.be

Selin Marti je pobrala simpatije baš kao što je svojevremeno Erik Musambani. Momak iz Ekvatorijalne Gvineje je osvojio svet kada je na Olimpijskim igrama u Sidneju 2000. godine 100 metara slobodnim stilom plivao 1:52.72! Kasnije je dobio nadimak "Jegulja"...