Stigla potvrda

OVO SVET JOŠ NIJE VIDEO Navijači Barselone posle gola u 95. minutu izazvali zemljotres na Nou Kampu!

Fudbaleri Barselone napravili su istorijski preokret u osmini finala Lige šampiona pošto su posle poraza od Pari Sen Žermena od 4:0 u revanšu slavili sa 6:1.

> 00:00h

Barselona je na Nou Kampu šesti gol postigla u 95. minutu. Serhi Roberto je doneo veliku radost igračima i navijačima Barselone.

Radovanje navijača Barselone izazvao je zemljotres, a ovu informaciju potvrdio je i Seizmološki zavod Španije.
"Slavlje navijača izazvalo je blagi zemljotres", rekao je seizmolog Đordi Dijas i dodao: "Pratim seizmometarna utakmicama Barselone i koncertima, a ovo su najveće vibracije tog tipa registrovane ikada na Nou Kampu".