Bobi zablistao

(VIDEO) LUDNICA U NBA: Marjanović za 12 minuta postigao 15 poena! Buker ubacio 70, pa izgubio meč!

Košarkaši Orlanda pobedili su ekipu Detroita 115:87 u noćašnjem meču NBA lige.

Košarka
> 00:00h

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Terens Ros sa 18 poena, dok su Aron Gordon i Nikola Vučević ubacili po 16. U ekipi Detroita najefikasniji je bio Džon Leuer sa 16 poena, dok je Boban Marjanović postigao 15 poena (5/6 za dva, 5/5 penali) i imao 4 skoka za 12 minuta u igri.

Veče u NBA ligi obeležio je košarkaš Feniksa Devin Buker sa neverovatnih 70 pogodaka u porazu u Bostonu 130:120, a domaćina je do trijumfa predvodio Ajzea Tomas sa 34. Buker je postao je tek šesti igrač u istoriji NBA lige sa više od 70 poena na jednom meču, posle Vilta Čembrlena, Dejvida Tompsona, Dejvida Robinsona, Eldžina Bejlora i Kobija Brajanta.
U ostalim noćašnjim utakmicama postignuti su sledeći rezultati: Šarlot - Klivlend 105:117, Vašington - Bruklin 129:108, Čikago - Filadelfija 107:117, Denver - Indijana 125:117, Hjuston - Nju Orleans 117:107, Milvoki - Atlanta 100:97, Golden Stejt - Sakramento 114:100, LA Lejkers - Minesota 130:119.