Ekipa iz Mostara do pobede sa penala u 94. minutu

(VIDEO) DRAMA U BOSNI UOČI POSLEDNJEG KOLA: Sarajevo pobedilo Želju, Zrinjski na korak od titule

Fudbaleri Zrinjskog nalaze se na korak od osvajanja titule u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

> 10:18h

Zrinjski je u 31. kolu u gostima pobedio Radnik u Bijeljini 2:1. Radnik je poveo golom Beširovića u 49. minutu, a izjednačio je Kajkut u 77. Pobedu gostima doneo je Kajkut u 94. minutu sa penala. Zrinjski je od 48. minuta igrao sa fudbalerom manje pošto je isključen Stojkić.

Sarajevo je u gradskom derbiju pobedilo Željezničar 1:0 golom Bekića u 21. minutu sa penala.
Krupa je u gostima bila bolja od Slobode 3:1. Zrinjski je prvi na tabeli sa 61 bodom, a potom sledi Željezničar sa 60, dok je Sarajevo treće sa 59. U poslednjem kolu narednog vikenda, sastaće se: Zrinjski - Sloboda, Željezničar - Radnik i Krupa - Sarajevo.