Iskrena

SEKA SABLIĆ O SVOM GLUMAČKOM POZIVU: Komedijom se svetim neprijateljima

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Kurir


Bez tenzije

DO PUBLIKE DOPIREM KAO METAK


Pominjući kolege koje više nisu tu, ona ističe da ne voli da se priseća jer „smrt smatra nečim neminovnim“.

- Čovek mojih godina se polako navikava na tu pomisao. Strašno je kada mlad čovek umre. Strašno je kad je Madžgalj otišao. Ridala sam strašno. A nečiji život koji je već odmakao... Tako je kako je...


U periodu sam života u kome sam veoma srećna. Meni nije važno ništa sem zdravlja i da su moji dobro. U tom sam mirnom vremenu kada nemam nikakvu tenziju, paniku, kakva će biti premijera... Sve je to iza mene. Ovo što ja radim, što imam tri predstave na repertoaru u JDP, igram sa velikim zadovoljstvom, bez ikakvog osećanja da me neko proverava, samim tim dopireš do publike kao metak.