CRNO-BELI ISPUSTILI POBEDU

REGIONALNA LIGA: Vaterpolistima Partizana bod u Herceg Novom, Zvezda ubedljiva u Zadru

Vaterpolisti Partizana igrali su nerešeno sa Jadranom u Herceg Novom 7:7 u prvoj utakmici šestog kola regionalne Triglav lige.

Ostali sportovi
> 22:48h

Domaćin na poluvremenu vodio 4:2, ali su crno-beli u nastavku napravili preokrtet - 7:5. Ipak, Novljani su uspeli da dođu do izjednačenja i boda u duelu nekadašnjih šampiona Evrope.

U ekipi Jadrana najbolji su bili Aleksa Ukropina sa tri gola i Dragan Drašković sa dva, dok je crno-bele do remija vodio Aleksandar Radanović sa dva gola.

Jadran je trenutno drugi na tabeli sa 13 bodova, a Partizan četvrti sa deset.

Crvena zvezda je lako i ubedljivo kao gost pobedila Zadar 15:8 u meču šestog kola Druge regionalne lige.

Crveno-bele su predvodili Šuberić i Stojanović sa po tri gola.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Fonet)

KURIR SPORT UŽIVO:Ovo je razlika između Srba i Amerikanaca. Oni zarađuju i od poraza