POGODIO TAČNO KAKO TREBA

(VIDEO) GOLČINA SRBINA KOJU ĆETE GLEDATI VIŠE PUTA: Gudelj pocepao mrežu u azijskoj Ligi šampiona

U okviru azijske Lige šampiona, Gvangžu Evergrande je slavio na gostovanju korejskom Čedžuu 0:2 (0:2), a prvi gol na meču postigao je bivši fudbaler Ajaksa Nemanja Gudelj.

> 20:06h

Srpski reprezentativac, koji je od 2018. član Gvangžua, dobio je loptu na oko dvadesetak metara od gola domaćina, nije mnogo razmišljao, raspalio je po lopti i poslao je u mrežu, golman Čedžua je bio potpuno nemoćan.

Samo 10 minuta kasnije je Alan postavio i konačan rezultat ovog susreta, a u nastavku pogledajte sjajan gol reprezentativca Srbije.

Gvangžu je inače, prvi na tabeli grupe G u okviru Lige šampiona, imaju osam bodova nakon četiri odigrana kola.

(KURIR TV VESTI) O OVOME SU RAZGOVARALI VUČIĆ I MIČEL!