Sjajna partija veznjaka Brđana

MARKO DOCIĆ NAJBOLJI IGRAČ 29. KOLA: Fudbaler Čukaričkog sa tri pogotka obeležio pobedu nad Spartakom (VIDEO)

Fudbaler Čukaričkog Marko Docić najbolji je igrač 29. kola Super lige Srbije, objavljeno je danas na sajtu tog takmičenja.

> 13:41h

Čukarički je na Banovom brdu pobedio subotički Spartak sa 4:1, a meč je obeležio vezni fudbaler "brdjana" koji je pružio sjajnu partiju i učestvovao u postizanju sva četiri pogotka.

Docić postigao dva gola iz penala, u 13. i nadoknadi poluvremena, kao i 72. minutu iz slobodnog udarca, dok je kod pogotka Asmira Kajevića u 87. minutu bio asistent.

Marko Docić (24) je rodjen u Beogradu, igra na pozicijama defanzivnog ili centralnog veznog igrača, a u Čukarički je stigao u julu 2016. godine.

Pre toga nastupao je za ekipu Srema iz Jakova, a potom i za ivanjički Javor odakle je i stigao na Banovo brdo.

Tokom aktuelne sezone zabeležio je 21 nastup i postigao šest pogodaka.

Beta: Foto: fkcukaricki.com

KURIR SPORT: Partizanu nije Zvezda najveća briga . Evo šta jeste