biće zanimljivo

DRAMA U AUSTRIJI: Bešiktaš golom u 90. minutu prošao LASK! Turci sada čekaju Partizan (VIDEO)

Fudbaleri Bešiktaša su doživeli poraz u revanšu od ekipe LASK-a rezultatom 2:1, ali to im je bilo dovoljno za prolaz u plej-of Liga Evrope gde će igrati sa boljim iz meča Partizan-Nordsjeland.

> 22:15h

Bešiktaš je slavio u prvom meču u Istanbulu rezultatom 1:0, pa je bilo za očekivati da će u Austriji rutinski sačuvati tu pobedu.

Ipak, LASK je pokazao zube i već od samog starta krenuo na sve ili ništa.

Ofanziva im se isplatila u 42. minutu meča kada je Žoa Viktor doveo Austrijance u vođstvo na asistenciju Tetea.

Vođstvo domaćina je duplirao Frejzer u 69. minut na asistenciju istog igrača.

Kada se svima činilo da je sve rešeno i da Austrijanci idu dalje, Negredo je šokirao domaćine golom u 90. minutu čime je svoj klub poslao u naredno kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Nekoliko minuta posle toga isti igrač je zaradio drugi žuti karton i isključenje, pa tako neće biti u mogućnosti da igra u narednoj rundi takmičenja.