misle na revanš

SALCBURG SE IŠČUPAO PRED ZVEZDU: Austrijanci primili dva gola i pokazali da su ranjivi (VIDEO)

Fudbaleri Salcburga gostovali su Altahu u znatno izmenjenom sastavu u odnosu na beogradski meč kvalifikacija za Ligu šampiona, u kom su mreže mirovale.

> 09:08h

Ovaj put, kombinovani sastav Salcburga nije uspeo da posle četiri uzastopne pobede u prvenstvu izdominira protiv ekipe koja je imala tek dva boda iz četiri utakmice, trijumf je izboren pred sam kraj za 3:2.

Lidera Junuzovića nije bilo zbog povrede, van startnih 11 ostali su Dabur, Hajdara, Pongračić, Ulmer i Jabo, a šansu je sa dva gola iskoristio napadač iz BiH, Smail Prevljak.

Salcburg je preko njega poveo u 4. minutu, izjednačio je Fišer, da bi već u 21. minutu bilo 1:2.

Ipak, Dobras je u 58. minutu izjednačio, pa je trener Salcburga Marko Roze morao da reaguje uvođenjem Dabura umesto Dake.

Ušao je zatim u igru i Jabo, ali je starter Šlager zatresao mrežu u 83. minutu za maksimalan učinak u prvih pet kola, dok je šansu još dobio Hajdara.