SERIJA A

KOLAROV I DŽEKO NEMOĆNI U DERBIJU: Kutrone golom u poslednjim sekundama doneo pobedu Milanu (VIDEO)

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na svom terenu Romu sa 2:1 u prvoj utakmici trećeg kola italijasnke Serije A, a junak trijumfa bio je mladi napadač Patrik Kutrone.

On je u 95. minutu postigao pobedonosni gol na asistenciju Gonsala Iguaina i tako doneo veliko slavlje svojim navijačima.

Derbi kola u Milanu bio je neizvestan od samog početka, ali je prvi gol vidjen tek u 40. minutu kada je Fren Kesi iskoristio proigravanje Rikarda Rodrigesa i doveo domaćina do prednosti.

Roma je potom pritiskala rivala, pa je došla do izjednačenja golom Federika Facija u 59. minutu.

Srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov odigrao je ceo meč za Romu, koja je sada sedma četiri boda, dok je Milan 11. sa tri.