BUNDESLIGA

VOLFSBURG NA VRHU TABELE: Veljković slavio u srpskom okršaju!

Fudbaleri Volfsburga pobedili su danas Bajer u Leverkuzenu sa 3:1, u drugom kolu Bundeslige.

To je druga pobeda Volfsburga ove sezone u nemačkom prvenstvu i trenutno je na vrhu tabele.

Bajer je vodio pogotkom Leona Bajlija, ali je Volfsburg do poluvremena izjednačio autogolom Ramazana Ozkana, a potom preko Vuta Vegorsta i Renata Štefena preokrenuo i pobedio.

Adam Salaj je sa dva gola doneo pobedu Hofenhajmu, koji je preokrenuo i slavio protiv Frajburga, koji je na poluvremenu vodio pogotkom Dominika Hajnca.

Ajntraht u Frankfurtu nije izdržao sa igračem manje protiv Verder Bremena, od kog je poražen sa 2:1, golom Milota Rašice u šestom minutu nadoknade.

Srpski fudbaleri Mijat Gaćinović i Filip Kostić igrali su za Ajntraht, a Miloš Veljković za Verder.

Utakmice Augsburg - Borusija Menhengladbah, odnosno Nirnberg - Majnc završene su nerešenim rezultatom 1:1.